טיפול פנים בלייזר

מתי מומלץ לבצע + 5 טיפים לפני שבוחרים בשיטת טיפול

עור הפנים של כולנו חשוף למפגעים מסוגים שונים ובין היתר: מפגעי מזג האוויר, פציעות, אבק, מחלות שונות ועוד.. עם הזמן העור מאבד מהחיוניות ומהאלסטיות שלו, מאבד את נפח רקמות השומן והתוצאה הסופית באה לידי ביטוי בעור במראה זקן יותר.

החדשות הטובות הן שכיום ניתן למצוא לא מעט טיפולים חדשניים ויעילים, אשר בכוחם להחזיר לעור את הגמישות והברק אשר אפיינו אותו קודם לכן, אחד מאותם הטיפולים הוא טיפול פנים בלייזר.
טיפול פנים בלייזר למעשה גורם לפעולה של קילוף שכבת העור החיצונית, כמו גם יצירת סיבי קולגן חדשים (אשר כידוע אחראים על גמישות העור).  
הטיפול מיועד לכל מי שמעוניין למצק את העור, כאשר קהל היעד העיקרי של טיפול זה הוא ננשים מעל גיל 40 אשר מבקשים לשוב וליהנות ממראה עור צעיר וחיוני – הטיפול מהווה תחליף שאינו פולשני ואינו כרוך בתופעות לוואי לניתוח פנים.

5 טיפים לפני בחירת שיטת הטיפול

איסוף מידע מקדים לגבי הטיפול
קיימת חשיבות גבוהה לאסוף את כל המידע הרלוונטי לגבי הליך הטיפול ולוודא את מידת התאמה לטיפול. מידע מקדים יסייע להגיע להבנה אם אותו טיפול פנים בלייזר, הוא אכן הטיפול המתאים ביותר להשגת המטרה – חשוב לציין שיש לא מעט שיטות טיפול נוספות באמצעותן ניתן להשיג את אותה המטרה.

בחירת הקליניקה
קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את הקליניקה בה הטיפול יתבצע ולוודא שהטיפול מתבצע על ידי רופא מקצועי שהינו בעל הסמכה בתחום. מומלץ להגיע לפגישה מקדימה בקליניקה ולהתרשם הן מהצוות והן מהמקום עצמו.

קבלת ייעוץ מקדים
לפגישת ייעוץ מקדימה תהיה השפעה רבה על המשך התהליך ולכן, חשוב לא לוותר על פגישה שכזאת. חשוב להגיע לפגישת הייעוץ עם שאלות מוכנות – כאשר תשובות עליהן יאפשרו לכם לקבל את התמונה המלאה לגבי הטיפול ולקבל את ההחלטה אם אכן מדובר בשיטה המתאימה או שאולי כדאי לבחור בטיפול אחר.

פרטים על הצוות הרפואי
טיפול פנים בלייזר הוא טיפול פנים רפואי לכל דבר ועניין וכחלק מכך, יש לוודא שהטיפול יתבצע באמצעות צוות רפואי בעל הכשרות וניסיון בתחום. מומלץ לבקש ולראות תעודות ואישורים ולוודא שהציוד בו נעשה שימוש לצורך הטיפול אכן קיבל את האישור של משרד הבריאות.

מה קורה אחרי הטיפול?
חשוב לוודא מה צריך לעשות ואיך להתנהג לאחר הטיפול, יש לקחת מהרופא את כל ההנחיות הרלוונטיות וכמובן, להקפיד וליישם אותם בפועל.

דגש על כל הפרמטרים הללו יבטיח את התוצאה הטובה ביותר מאותו טיפול פנים בלייזר כמו גם טיפולי אסתטיקה בלייזר אחרים.